Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon facebook messenger...

Androidon facebook messenger nélküli üzenetküldést hogy lehet?

Figyelt kérdés
a problémám igazából az lenne, hogy a telefonomat ( alcatel 975, vodafone smart 3, kinek mi ) nagyon lelassítja ez az alkalmazás, meg semmi szükségem a parasztvakító smileykre, stb, csak szeretnék beszélni pár emberrel ott. mikor letöröltem az alkalmazást mert végképp elegem lett hogy nem működik rendesen, valami csoda folytán ismét felgyorsult a telefonom, csak kiíírta egyre erőszakosabban hogy muszáj lesz letöltenem ezt az alkalmazást is a facebook app mellé, a vége meg az lett hogy nem is engedte h így megnézzem az üzeneteimet. mit tudok csinálni, hogy tartósan fusson úgy a rendszer hogy a fb alkalmazás meglegyen, de a messenger ne? nem értem mi szükség van hogy így erőlteti ezt a telefonom, mikor csak lassítja meg az aksit zabálja még jobban.

2014. nov. 6. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen őskövületen persze hogy már nem megy rendesen.
2014. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem őskövület, tavaly nyár óta van meg...
2014. nov. 6. 22:23
 3/6 Vortrex ***** válasza:
Én is így gondolom, ahogy te. Csináltam neki egy könyvjelzőt az asztalra a gyári android böngészőből, és onnan lépek fel m.facebook-ra. Ott baloldalt alul van az alkalmazások fül alatt a chat
2014. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én chatet nemszeretnék facebook alkalmazást igen, mert arról is lehet chatelni, akkor is van értesítés ha üzenetem érkezett és gyorsabb mint böngészőből. ilyen opció nincs?:O
2014. nov. 6. 22:33
 5/6 Zakathol ***** válasza:
Nincs
2014. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tinfoil for Facebook.

Gyakorlatilag a Facebook mobil böngészős változatát hozza be, és üzeneteket is tudsz belőle küldeni.

Ráadásul míg az eredeti Facebook az egyik legrosszabb dolog ami a telefonoddal történhet (szívja az aksit mint állat), addig a Tinfoil normális mértékben használja csak az aksit.

2014. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!