Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z-n hogyan lehet...

Xperia Z-n hogyan lehet frissíteni Android 4.4.4-re?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy már többen is lefrissítették, de nekem nem írja, hogy elérhető lenne.

2014. nov. 7. 09:27
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Keresd ki az Update Center alkalmazást, nézd meg abban, a rendszer oszlop alatt. Jobb fent van a frissítés jel, mármint annak a frissítése, hogy van-e új rom.

Ha azt írja, hogy a legfrissebb szoftvered van, akkor a szolgáltatód még nem adta ki.

Legalábbis az OTA verziót, amivel wifiről le tudod húzni közvetlenül a telóra.

Attól még PC-n, a PC Companion progival lehet, hogy már van. Azt is érdemes ellenőrizni.

2014. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek? Egész "Z" széria megkapja 5.0-t
2014. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Én még azért nem erőltetném azt a lollipopot.

Az art még közel sem tud annyit, mint az xposed keretrendszer, a váltással egy csomó hasznos xposed funkciót elbuksz.

2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!