Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung S2 Plus...

Kohutaki kérdése:

Van egy Samsung S2 Plus telefonom, amiben van egy 8gigás kártya. Vettem hozzá egy 16gigás kártyát, és szeretném az előző kártyára kicserélni. Hogy tudom megtenni?

Figyelt kérdés

Egyszer már próbáltam a samsung hivatalos progtamjával ezt megcsinálni, de a kártyára telepített programokat nem tudtam átmenteni(annak ellenére hogy a program azt jelezte, hogy mindent sikerült lementeni). Megcsináltam ezt manuálisan is, meg a programmal backup ként.


Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám megcsinálni? Vagy vigyem be egy telefonos helyre, és ott megcsinálják nekem?



2014. nov. 7. 12:02
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Super Backup vagy Titanium Backup.

Csinálsz egy app mentést, a mentett backup fájlt átmásolod a másik kártyára, onnan recover és kész.

2014. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, hasznos volt, mindenképp meg fogom így is próbálni.


Esetleg ha mégse jönne össze, másvalakinek B terv?

2014. nov. 8. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!