Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S függetlenítés?

IPhone 4S függetlenítés?

Figyelt kérdés

Üdv

Angliá vettem egy iphone 4S és szeretném itthon használni. Hogyan tudom ki függetleníteni? Angol függő Mennyibe kerülne kb?


2014. nov. 7. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Angliába *
2014. nov. 7. 15:59
 2/4 anonim válasza:

Kettő megoldás létezik rá, illetve három, de az drága (alaplap csere).

1. Bemész ahhoz a szolgáltatóhoz ahol vetted, vagy felveszed vele a kapcsolatot online és ők el fogják mondani,hogy mennyibe kerül a függetlenítés.

Befizeted az összeget és 1-2 héten belül törlik a hlózati zárat. Erről fogsz kapni egy emailt. Ahogy megjött az email nincs más dolgod mint rádugni a telót az iTunes-ra ami ki írja hogy függetlenítve van a teló. Az iTunes csinál egy gyári visszaállítást (mindent töröl) és voálá hivatalosan független a telód, mint ha függetlenül vetted volna.

2. léteznek szoftveres megoldások is, de én nem javasolom. Főképp azért nem mert mindegyikhez kell jailbreak. De ha érdekel akor keress rá a neten, ott lépésről lépésre leírják. De előtte nézd meg mindenképpen, hogy milyen szoftververzíó van rajta.

Ha mondod a szolgáltatót akkor megírom, hogy forintba mennyi lenne a telód függetlenítése hivatalosan.

2014. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg kártya olvasóval is kilehet és olcsóbban megusznam kerestem Googlen de nem dobta ki milyen más néven kellene beirni tudsz segíteni?
2014. nov. 7. 21:31
 4/4 anonim válasza:
gevey sim
2014. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!