Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telefonomat...

Windows Phone telefonomat formázni szeretném, hogy tudom a telefonszámokat lementeni a telefonomról?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 520 telefonom van. Szeretném leformázni, de a telefonszámokat nem tudom SIM-re átmásolni. Hogy tudnám esetleg felhőbe feltölteni, vagy felmásolni gépre, hogy utána csak vissza keljen tennem őket?

2014. nov. 7. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell tenned semmit...gondolom van egy Google vagy Microsoft vagy Nokia fiokod amivel letoltod az alkalmazásokat

Ha pl egy Microsoft fiokod aktiv akkor jelenleg is minden adatod megvan felhőben..meg alkalmazaslistat is el tudsz menteni biztonsági mentessel

Mikor kesz vagy a formazassal csak annyit kell tenned hogy bejelentkezel a Microsoft fiokodba a Beállítások fiókok menüpontban es par masodperc múlva minden nevjegyed a helyen lesz képekkel emailekkel jegyzetekkel egyutt

A biztonsági mentésre pedig első bejelentkezés utan rákérdez hogy keressen e a felhőben..

Egyebkent had kerdezzem mar meg h miert akarod formázni?

2014. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve... De azért akartam formázni mert kicsit belassult a telefon, de a formázás segített:)
2015. júl. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!