Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés

A jelenlegi mobilom Samsung Galaxy Y. Nagyon szeretem, jó kis telefon, csak sajnos nyaralás alkalmával vizes lett, emiatt rengeteg problémám van vele. A szervizben azt mondták, nem érdemes beadnom, drágább lenne a javítás, mint amennyit a készülék valaha is ért, ezért inkább újat vennék helyette. Samsung Galaxy Note-ra gondoltam, az elsőre vagy a másodikra, de egyéb (olcsóbb) telefonok is érdekelnének, esetleg vélemények a Note-ról, és hogyan lehetne egy fokkal olcsóbbat venni (újat).

Főbb szempont nálam az, hogy minimum 5 megapixeles legyen a kamera, vakuval sem árt, ha felszerelték. A Samsungokat kedvelem, ezt szoktam meg, viszont ha tudtok jobb készüléket, meggondolom. Operációs rendszer tekintetében az Android lenne a legjobb, a Windows-osakat pedig kizárnám. A többit csak címszavakban :) : bővíthető memória, wifi, érintőképernyő, t-mobile feltöltő kártyás. Emellett még egy kis "feltétel", amivel még meg tudom bonyolítani a válaszoló dolgát. :D Az egyik kolléga nőmnek Samsung Pocket Neo telefonja van, azonban ezzel több gondom is van. Például nehezen/egyáltalán nem tudom csatlakoztatni a laptopomhoz (oké, nem vagyok műszaki zseni, de azért az ilyesmi megy általában), a menüjét nem kedvelem, és a billentyűzetével nehezen barátkozok meg, túlságosan kicsik a betűk (pedig a mini 2-m sem egy nagy telefon, azzal még sincs ilyen gond). Vásárlás szempontjából az ehhez hasonló telefonokat így kihagynám. Árat tekintve nem lenne baj, ha használt készüléket be lehetne számítani az árba, és 50.000 Ft alatt lenne a legideálisabb, de ha ez nem megoldható, akkor 70.000 Ft alatt.

Szóval ezeket figyelembe véve milyen mobilokat tudnátok ajánlani?


2014. nov. 7. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
S4 mini
2014. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Moto G 4G, vagy ha jobb kamerát és nagyobb kijelzőt akarsz akkor Moto G (2014).
2014. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy s4 Mini
2014. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Moto G(masodik generacio), S4 mini, Redmi 1S.
2014. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!