Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom csatolni az SDkártyá...

Nem tudom csatolni az SDkártyát a telefonomhoz. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Volt egy régi nokiám (érintőképernyős, de nem okostelefon) és apumat hetek óta nyaggattam, hogy vegyünk a mostani telómba (samsung galaxy ace 3) SD-kártyát, de eszembe jutott, hogy abban van. És most beleraktam, kiirta, hogy "SD-kártya előkészítése" stb. Majd azt hogy üres. Előjött egy kis sdkártya alak, abban pedig egy felkiáltójel. Amikor a beállításokban rányomok arra, hogy csatolás akkor bekékül a kis "mező" és lefagy (mármint úgy, hogy nyomkodhatom a képernyőt, az nem csinál semmit, de ha a középső gombot nyomom, kilép rendesen. És ha fentről lehúzom azt a kis ablakot, rányomok a kis jelre, kihozza azt , hogy biztosan formázni akarom-e a kártyát. Már egyszer arra is rányomtam, de miután otthagytam a telefont hadd formázza magának és 5 perc múlva megnéztem, olyan volt mintha semmi nem történt volna vele. Ugyanúgy ott van a kis jel is. Nem vagyok túl nagy műszaki zseni ezért kérem a tanácsotokat. Előre is köszi.

2014. nov. 8. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fájlkódolási hiba. Próbáld meg formázni egy olyan telefonnal vagy fényképezőgéppel, ami felismeri az sd kártyát és utána tedd vissza bele. Az új kártyáknál és a "régi" készülékeknél ez gyakori "hiba". A "lock"-olót is mozgasd meg egy kicsit a biztonság kedvéért.

Ha a formázás után is fennáll a probléma, tedd át a mini sd kártyát egy másik sd adapterbe, nekem volt már az is hibás. Írj, ha elakadtál!

2014. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!