Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire lenne megbízható...

Mennyire lenne megbízható erről az oldalról Samsung Galaxy S5-öt vásárolni?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja hogy minden van hozzá úgy mintha egy szolgáltatón keresztül venném meg.


Csak félek hogy nehogy klón legyen vagy valami külföldi német vagy olasz átkódolt telefon.



2014. nov. 8. 14:21
 1/7 anonim válasza:
Akkor miért nem veszed meg szolgáltatótól?
2014. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ettől olcsóbb is jobb hely is.
2014. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló mert nem vagyok milliomos és nem tudom fizetni 2 éven keresztül a 150 ezer forint mellé havi 5700 forintot :/


2. válaszoló küldesz linket ???

2014. nov. 8. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bal oldalon olvashatsz a boltokról.

2014. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csinálom két napja :) és ebből a sokból ez tűnik a legmegbízhatóbbnak és legolcsóbbnak hiszen hiába írja hogy 128000 ft ért van telefon azokhoz csak bolti garancia van ........ amit én küldtem az pedig két év GYÁRI vagy is Samsung garanciát biztosít és nem is olyan drága.... azért kérdeztem hogy hátha valaki ismeri az oldalt vagy rendelt már tőlük és tud valami infóval szolgálni .......
2014. nov. 8. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy gyártói garancia kell...
2014. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltétlen :D különben akármit eladhatnak :D
2014. nov. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!