Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 930 vagy iPhone 6?

Lumia 930 vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés
Jelenleg WP-t használok, és nagyon szeretem, de szeretnék egy komolyabb készüléket. Eredetileg a Lumia 930 vásárlásán gondolkodtam, de attól tartok, hogy mivel már csak Microsoft Lumia néven jönnek ki készülékek a jövőben, emiatt vmilyen hátrányom származhat abból, hogy egy kvázi már nem létező gyártó készülékét használom. iPhone-t még sosem használtam, ezért jött tervbe a 6-os. Tudom, hogy árban van különbség a kettő között, ezért ettől függetlenül szeretném, ha megmondanátok, hogy ti melyiket választanátok...

2014. nov. 8. 15:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
17%
nekem egy ismerősöm használ évek óta iPhonet és én is akarok venni újat. nekem ő azt mondta, hogy ha vesz akkor csak s-t vesz mert a simák kiforratlanok. a wp-t nem ismerem :-/
2014. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 b95 ***** válasza:
24%

Ha komolyabb készüléket akarsz, akkor 930-at vegyél.


Az baromság, hogy hátrányod származhat, sőt, mivel a Nokia Lumia ugyanaz, mint a Microsoft Lumia, így még előnyöd is lesz a többi WP gyártóhoz képest, hiszen a Lumia exkluzív cuccokat is a Microsoft fejleszti már, emiatt sokkal jobban bele tudják építeni azokat az alap WP-be, amiket eddig a Nokia külön gyártóként csinált.


Én gondolkodás nélkül a 930-at venném a helyedben.

2014. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
És a frissítéseket is ugyanúgy meg fogja kapni? Nem lenne érdemesebb megvárni a 930-as utódját, ami már Microsoft néven jön ki?
2014. nov. 8. 15:48
 4/40 b95 ***** válasza:
19%
az legkorábban fél, de inkább 1 év múlva jön, és tök felesleges megvárni.
2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%
ne vegyél wp-t, nagyon kicsi a támogatottsága, egy kb. nem létező szegmens, 2% körül van, ha veszel egy iphone 6-ot egyrészt megtapasztalhatod mennyivel jobb (csúcsmodell) és az árát is tartja, 2 év múlva is el fogod tudni adni jó áron, amikor a lumiat már csak a kukába dobhatod
2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Elméletileg minden WP8-as telefon megkapja majd a Windows 10-et
2014. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Igor Igorovics ***** válasza:
41%
Nincs olyan számmal igazolható adat, amiben ne verné a 930 a szifont. Hosszabb üzemidő, több memória, erősebb processzor, jobb felbontás, vagányabb, kettős ledvakus kamera, 5.1 hangfelvétel.
2014. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az én szívem is a Lumia felé húz, az iPhone-t az idő/értékállósága miatt választanám, ill. hogy még sosem használtam iOS-t és kíváncsi lennék milyen. A WP-t ismerem, már 1 éve használom, és nagyon szeretem. Papíron is ismerem mindkét készüléket, ott valóban a 930 jobb. Zenei fronton milyen a 930? Aki ilyet használ tudna segíteni? Egy jobb minőségű fülessel jól szól? nekem ez fontos lenne...
2014. nov. 8. 16:44
 9/40 Igor Igorovics ***** válasza:
21%

"Zenében egyébként is erős a Lumia 930, a hátlapi hangszóró mondjuk pont nem váltja meg a világot, de azért tisztességesen szól, a Dolby hangzásjavító viszont igen jó munkát végez, egy korrektebb fülessel remek hangzást lehet belőle kisajtolni. Kicsit idétlen egyébként, hogy a WP8.1 lejátszójából ki kell kolbászolni és az általános beállítások között találjuk meg a hangszínszabályozót, de nagyobb bajunk sose legyen. A repertoár része még egy FM-rádió is, illetve a Nokia MixRadio is, ami itthon nem működik, bár a saját zenéinket így is elérjük."


[link]

2014. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Olvastam a tesztet, köszönöm, de kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra is.
2014. nov. 8. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!