Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam be az internetet...

Hogy állítsam be az internetet a mobilomon?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá. Samsung E-900 feltöltőkártyás mobiltelefonom van. Ha rámegyek az internetre, akkor 195 Ft-ot kell fizetni (Domino 5 csomagban vagyok). Most jött a UPC-től egy email:


"Kedves XY!


Örömmel tájékoztatjuk, hogy elindítottuk legújabb, UPC Wi-Free nevű kiegészítő szolgáltatásunkat, amely minden kábel- és mobilinternetes ügyfelünknek díjmentes vezeték nélküli wifi internetezést biztosít otthonukon kívül, országszerte, a UPC hálózatai mentén.


Örömünkre szolgál, hogy internet-előfizető ügyfelünkként Önt is a UPC Wi-Free szolgáltatás felhasználói között üdvözölhetjük!


UPC Wi-Free felhasználóként Ön:

• szabadon és díjmentesen internetezhet a UPC Wi-Free vezeték nélküli hálózaton, az ország számos pontján;

• egyszerre akár 3 mobil eszközzel is internetezhet otthonán kívül a UPC hálózatán;

• könnyedén csatlakozhat a vezeték nélküli wifi hálózathoz, mert az azonosítókat egy eszközön csak egyszer kell megadnia, azt követően automatikusan kapcsolódik


Tájékoztatjuk, hogy UPC Wi-Free elnevezésű vezeték nélküli hálózatunkhoz otthonán kívül az alábbi azonosítókkal tud csatlakozni hordozható eszközeivel:


Felhasználói név: VALAMI.VALAKI

Jelszó: ********


A UPC Wi-Free szolgáltatásról bővebb információt, bemutató videókat és a felhasználás feltételeit megtalálja a www.upc.hu/wifree oldalon.


Minden további kérdésével kapcsolatban szívesen fogadjuk megkeresését a www.upc.hu/email oldalunkon vagy a 1221-es számon.


Tisztelettel,

UPC Magyarország Kft."


Nem tudom hogy kell beállítani ezt a telefonomon, próbáltam, de levont 195 Ft-ot. Van olyan, hogy "Böngésző beállításai", és ott bejönnek ilyenek:

- T-Mobile WAP

- T-Mobile Internet

- Pannon W@P

- Vodafone live!

- Vodafone live! VMAX

- T-Mobile MMS

- Pannon MMS

- Vodafone MMS

- T-Mobile WAP

- T-Mobile Internet

- T-Mobile Net

- Pannon W@P

- Pannon Data

- Vodafone live!

- Vodafone live! VMAX

- Vodafone Internet


Ha jól emlékszem, talán a T-Mobile WAP volt bejelölve, de nem biztos.

Ha rámegyek a módosításra, akkor ilyenek jönnek be:

- Profilnév: T-Mobile WAP

- Honlap címe: http:www.t-zones.hu

- Proxy (nem tudom ki kell-e pipálni?)

- Halasztási idő: 90

- DNS (nem tudom ki kell-e pipálni?)

- Csatorna : GPRS

- Speciális beállítások, azon belül:

-- Hozzáférési pont: wap

-- Bejelentkezési azonosító: wap

-- Jelszó: ***

Ha a Speciálisból visszalépek, akkor mutatja a DNS 1 és 2-t, 0.0.0.0 mindkettő, és az IP címnél is láthatóvá válik egy számsor, és a portnál egy 4 jegyű szám.


Hogy állítsam be ezt a UPC-s ingyenest??



2014. nov. 8. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez wifis internet...
2014. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Segítség: [link]

2014. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az Alkalmazásokon belül nincs olyan, hogy Beállítások, csak olyan, hogy Zenelejátszó, Hangrögzítő, Képszerkesztő, Java alkalmazások, WESTEL, stb...
2014. nov. 8. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg E-900 készüléked van...:(

Nincs Wifi...

2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, a francba... Hát nem egy mai darab, kb 7 és fél éve vettem.
2014. nov. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!