Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a sony...

Mi a véleményetek a sony xperia m2-ről? Más sony tetefon ebbe az árkategóriában?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon. Én is azon vaciláltam, de mivel jó ajánlatai és részletei voltak a telenornak más telefonokra (plussz megjött a fizu :D) így egy S5öt vettem.


M2ről tudni kell, hogy elég olcsó telefon lett mióta a Z1 meg a Z3 bejött (ezek után volt a legnagyobb árcsökkenés) az árához képest jó telefon, és szépen is néz ki. A hátlap sajnos könnyen karcolódik tehát arra figyelni kell, illetve arra is, hogy ez nem vízálló mint a felsőkategóriás telefonok.


Ebben az árkategóriában szerintem ez a legjobb :) bátran ajánlom

2014. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! M2-m van 2 hónapja.


Az akkuja hihetetlenül jól bírja, staminában használom.

--> 2 óra zenehallgatás + sok netezés + fényképezés után estére 61%-on volt

--> csütörtök este töltöttem fel, pénteken kicsit jobban használtam, de nem vittem túlzásba, szombaton alig, mert itthon vagyok és laptopon netezek, de még 70% felett van ma, vasárnap. :)

Gyors telefon, nem fagy.

A kamerája nem a legjobb, de engem nem zavar, mert bárhova megyünk, a fényképező nálam van.

Ha nem annyira fontos a kamera, akkor szerintem nagyon jó választás!!!

Párom januárban tud majd telefont venni, reméljük, hogy kapható lesz még a TM-nál. Nagyon megtetszett Neki is, főleg az akkuja miatt. :)

2014. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan telóm van, nagyon meg vagyok vele elégedve, csak annyi volt a probléma az elején, hogy nem volt rendesen rajta a szovtver ezért már 2x lefagyott de teljesen (és ugye az aku nem kivehető) de egy szoftverfrissítés amit ajánlott utána azzal már tökéletes! :)
2014. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként most már megjelent az aqua változata,azt megéri Annyiért?
2014. nov. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!