Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S5 vagy a...

A Samsung Galaxy S5 vagy a Sony Experia Z2 a jobb telefon? Tudnátok nekem mondani ellene illetve mellette érveket a telefonokhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam már mindkét telefonról,videókat néztem,teszteket stb.,de mégsem tudom eldönteni.Kérlek segítsetek.Válaszaitokat előre is köszönöm.:)

#telefon #Samsung Galaxy S5 #sony experia z2
2014. nov. 9. 08:39
 1/1 anonim válasza:

Ha még aktuális.

Nekem S5-öm van, és eddig tökéletesen működik. Gyors, nem fagy (bár azért nem olyan régóta használom), a kamerája kitűnő, talán az előlalpit csinálhatták volna jobbra, de ez is szép képeket csinál. A vízállóságról még nem tudok véleményt mondani sajna:/. Az akkumlátor meglepően jól birja, az előző telefonomhoz képest megváltás, hogy nem kell napközben tölteni:D. A mérete szerintem még az elfogadható kategória, sőt, én nagyon is szeretem. A hátlap szeribtem egyátalán nem gagyi műanyag hatású, nekem tetszik, bár van rajta tok így nem nagyon érzem/látszik.

Összegezve megéri az árát, ha egy tényleg jó telefont szeretnél. Ėn imádom!!!:D (előtte S2-m volt)

2014. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!