Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt telefont...

Milyen használt telefont vegyek kb 50000-ezer forintért?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia Ray-em amit nagyon szeretek és nem is lenne vele probléma, csak a mai viszonylatokhoz képest nagyon nagyon lassú. Semmi bajom egyik márkával sem Samsungom is volt már, de kicsit le vagyok maradva az újabb telefonokat illetően szóval szerintetek mi érné meg? Használtan és kártyaFÜGGŐEN, hogy minél olcsóbb legyen.

2014. nov. 9. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace 4
2014. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a napokban vettem egy iPhone 4s-t. Uj iPhones vagyok, ez az elso de nagyon megerte 50000ert. Semmifele lassulas nem latszodik rajta pedig mar televan mindenfele programmal, jatekkal teszt gyanant
2014. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már kapsz egy Redmi 1s-t, az új 2 év garanciával.

Dual simes, a sebességgel sem lesz gond.

2014. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit kutakodtam és már boldog tulajdonosa vagyok egy Sony Xperia Z-nek :) (53000ft-re sikerült lealkudni) :)
2014. nov. 11. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

50000-ezer forintért?

Várj, számolok...

2014. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öööö, az biztos, hogy neked nagyon okos telefonra van szükséged.
2014. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számomra a KB 50ezer forintba beletartozik a +-3ezer forint is. Örülök, hogy taníthattam valamit.... :)
2014. nov. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!