Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes samsung galaxy s3...

Érdemes samsung galaxy s3 lte-t venni?

Figyelt kérdés
A mostani telefonom samsung galaxy y (elég régi) és szeretnék venni egy s3 lte-t. Viszont az ismerőseim fele azt mondja, hogy már 2 éves, és nem tökéletes. Az ismerőseim másik fele pedig azt mondta, hogy megéri és nagyon jó. Kérnék véleményeket, nagyon fontos lenne! :) Köszönöm előre is!

2014. nov. 9. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nagyon jó.
2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vélemények, tapasztalatok? :)
2014. nov. 9. 15:24
 3/4 Konzol94 ***** válasza:

Nekem is az van. Tökéletes. Vigyázni kell mondjuk, hogy az ember ne rakja tele sok alkalmazással és ne legyen fullon a memória. De csak az akku idő miatt. Ezt úgy oldottam meg, hogy vettem hozzá official Samsung 3000 mAh-s akksit. Amúgy a 2 GB ram szükséges. Egy évig volt sima S3-m az gagyi volt. Leváltottam LTE-sre.

egyetlen gondom már csak, hogy védő tok nélkül nem indulhatok el vele sehova. 2x törtem már össze. Erre figyelni kell. Mondjuk a biztosítás jól jött ;)

2014. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. (:

A gondom már csak az, hogy sajnos nem igen lehet már kapni T-mobile üzletekben S3 lte-t, csak interneten, és az nem mindenképp biztonságos. :(

2014. nov. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!