Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám olcsón megvenni a...

Hol tudnám olcsón megvenni a Nexus 5 okostelefont?

Figyelt kérdés

Már sokmindennek utánajártam. A legolcsóbb újan tudom hogy a play storeban, ami sajnos M.O-n nem elérhető. Mármint a playstoreban való készülékvásárlás.

Lehetőleg újat szeretnék. Ha kint venném meg, akkor a garanciával lenne baj, szóval itt szeretném. Tudtok megbízható webáruházakat írni? Esetleg ahonnan ti is rendeltetek már telefont , és mindent megkaptatok hozzá rendesen és a garancia is normálisan érvényesíthető.


2014. nov. 9. 17:23
 1/1 kérdező.. ***** válasza:
Ahol normálisan meglehet venni gyári garival meg minden ott 120k.Ennél olcsóbban már nincs gyári garis és én csak olyat vennék amin van.
2014. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!