Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az értesítési sávot fent,...

Maryka62 kérdése:

Az értesítési sávot fent, ahol a wifi, Blutus, GPS, van, miért nem tudom mozgatni?

Figyelt kérdés
Állítólak ott lehetne be és kikapcsolni az internetet.

2014. nov. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ráteszed a sávra az ujjad és lehúzod..

De ÁLLÍTÓLAG, nem akármelyik Android verzión működik!

Látnok meg nem vagyok....

2014. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont ha csupán az első két mondatot írtad volna le, akkor még meg is köszöntem volna a válaszodat.
2014. nov. 10. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Te MOZGATÁST írtál egyébként.

Nagyon sok mindent, ikont stb. lehet mozgatni az Androidban.

Te használni szeretted volna....

És sok verzióban ez nincs is benne, de ha neked az mindegy?

2014. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Sértődöttségedben adjál fekete pontot, lepontozást, ami kedvedre van, engem az nem érdekel.
2014. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésemet azért tettem fel, mert (még) nem értek hozzá, mivel kb. egy hete kaptam. Gondoltam, itt segítőkész emberek vannak. Nem sértődtem meg, csupán közöltem veled a véleményemet. De ha én nem is azt a szakszót használtam, amit kellett volna, te ennek ellenére mégis megértetted, hogy mit akarok kérdezni :-) . Több segítőkészség, és kevesebb kioktatás jobb lett volna. Legyen szép a napod.
2014. nov. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!