Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 keszuleken,...

Samsung galaxy s3 keszuleken, mi lehet az a fekete folt a kepernyon? (Tovabb lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szoval a fekete folt.. Ezt akkor latom, amikor a kepernyom is fekete, pl. amikor letoltok valamit megnyitom es befeketedik a hatter,de vilagit! Amjt latok konkretan harom helyen sotet kis foltok jelennek meg, de mashohy nem jonnek elo, ez mi lehet? Remelem erthetoen irtam le.. Az ekezetek hianya miatt elnezest, telefonrol irok es igy gyorsabb. Koszonom!



2014. nov. 9. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy telefonról írsz az nem mentség és szerintem nem érthető pontosan mi is a gond.

Fotót tudnál küldeni róla?

2014. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na dekódoltam.(meg álmos vagyok,még nem érkezett meg a kávé)

Meg utána olvastam.

Nekem nagyon úgy néz ki a leírtak alapján,hogy ez típushiba.

Ezek "ragasztó foltok" lehetnek.

2014. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt egy link

[link]


itt a kommentekben ezt taglalják

2014. nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a hiba. Olvasgattam a linket amit kuldtel, es ugyanaz a hiba nalam is. Koszonom szepen a valszt, megy a plusz.
2014. nov. 10. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!