20 éves a Telenor?

Figyelt kérdés

Szerintetek várható emaitt valami komolyabb akció idén?


Pl. min amilyen ez is volt:

[link]



2014. nov. 10. 11:06
 1/3 CHEEE ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi, a jelenlegi lagymatag verseny helyébe lép-e bármi is attól, hogy leánykori nevén a Pannon 20 éves lett, hát nem.

Talán attól igen, hogy a Digi belép.

De ha olcsó telefont keresel, nézelődj a kártyafüggetlen kínai telefonok oldalán, ha meg olcsón szeretnél telefonálni, használj voip-ot.

Kb 2 Ft/perc árban meg fogod úszni...

2014. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lejárt a két évem. Nem kapkodom el az új szerződést, mert én is várom, mivel rukkolnak ki decemberben. :))
2014. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A két évvel ezelőtti féláras akció is csak a semmiből jött, ezért úgy gondoltam, hogy most méginkább jöhetne valami a születésnap alkalmából.:)


Egyébként nem kifejezetten olcsó telefont keresek (max 60-70k XS-es előfizetéssel), de Android nem kell, úgyhogy a mostani árak alapján csak a Lumia 735 jöhetne szóba. Viszont ha a 930 bekerülne egy ilyen féláras akcióba akár csak egy napra is, az nekem már bőven jó lenne.

2014. nov. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!