Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy betort kepernyoju samsung...

Egy betort kepernyoju samsung galaxy core plus plexi csere lehetseges?

Figyelt kérdés
Tehat igazabol az lenne hogy a plexije tort be az erinto panel ugyanugy mukodik most errol iskerdezek annyi hogy eleg durvan be van repedve de jo mukodik stb. Ebayen nezegettem bele alkatreszt mert van ismerosom aki kitudja cserelni es minnel olcsobban megtudnam igy uszni es csak plexi uveget talaltam ra parezerekert ugyhogy szerszamot is kapok hozza! :) tehat a kerdes hogy lehetseges ez? Merjem megrendelni? Elore koszi a valaszokat! :)

2014. nov. 10. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igényes és csak a pénz számít akkor cseréltesd ki. Olyan mint volt sosem lesz már. Beporosodik majd alatta és le fog válni. Érintés se lesz már 100%.
2014. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mondd!

Leteszek eléd 2 egyfoma készüléket, egyiken cseréltem az érintőt, megvettem hozzá a speciális kétoldalas ragasztót.

nyomkodhatod kedvedre, csak aztán tudd megmondani, melyik

a cserélt, melyik az eredeti.

Nem fog menni...

Ha sose csináltál ilyet, akkor általánosíts!

Ha meg igen, akkor nem jó alkatrésszel, nem jól csináltad.

Én így gondolom.

2014. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom hogy csak gányolsz és vagy jól sikerül vagy nem.
2014. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kívánlak meggyőzni, de eddig 3-ból 3 sikerült.

Tény, lehet hibázni.

2014. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ebay-ről rendeltem meg mindent egy kijelző cseréhez (alkatrész, speciális csavarhúzókészlet, ragasztó, stb), ráadásul nekem komplett érintőpaneles csere is volt, mert egybe van építve a plexi és a panel (Lumia 635). Youtube-on megnéztem egy videót, hogy hogyan kell és megcsináltam. A telefon azóta is (több, mint 1 éve) hibátlanul működik, senki meg nem mondta még eddig róla, hogy nem eredeti a kijelzője. Tökéletesen érzékel, nem vált le a ragasztó. Ja, és még lány is vagyok. :) Szervízben 25ezer lett volna, én megcsináltam 10ezerből.
2017. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!