Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van olyan lassító...

Androidra van olyan lassító videó amivel a hangot és a képet is egyidőben lassítja anélkül hogy akadozna a videó?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a sony z2 és z3 ban van az szuper,csak nekem galaxy s5-öm van és ezen sajna nincs.

2014. nov. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam, hanem olyanra ami a sony xperia z2 és z3-ban van amit felveszek videót azt úgy lassítsa le hogy a hang és a kép is szépen akadás mentesen lassuljon.
2014. nov. 11. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez azért kell egy bizonyos, pl. 120 fps (kép/másodperc). Ha csak 30 van, azt nem lehet olyan szépen lelassítani. Az fps pedig elsősorban a hardver kérdése, ha az nem tudja, semmilyen szoftver nem teszi alkalmassá erre.
2014. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Ezt nem értem.

Természetes, hogy akadás mentesen menjen a hang és a kép, ez a lassított felvétel, ha akadozna, akkor az nem lassított felvétel lenne.


S5 ilyen videókat tud: https://www.youtube.com/watch?v=LYEF9wJegvw

2014. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ilyen videókat lehet vele csak ezen sincs hang ): Nekem olyan kell aminél hang is van.
2014. nov. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!