Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon ügyben valaki tud...

Telefon ügyben valaki tud segíteni? Ha igen akkor várom a válaszát. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy telefonom (Samsung Galaxy Y)és pár napja nem a képernyő tört be hanem ha felnyitom a képernyőzárat akkor igazából elcsesződött a képernyő mert leejtettem.Az elmúlt napokban annyira lassú ,alig bírok vele telefonálni már az előtt is rossz volt mielőtt elrontódott a képernyője.Szüleimnek nem mondtam hogy baja van a telefon képernyőjének mert félek hogy mit mondanak.Már pár napja említettem hogy új telefon kéne (saját pénzemből ,persze)de nem nagyon örültek neki.Bár ez csak egy megemlítés volt nem mondtam meg hogy pl.:nem kell a legdrágább telefon,megveszem magamnak..ilyenek.Nem tudom hogy kéne tálalni ezt az egészet.Szerintetek??

És még annyi hogy tudtok jó mobilokat (androidos,nem túl drága)



2014. nov. 11. 08:59
 1/8 anonim válasza:
En csak annyit irok ide, hogy ha már a te penzedröl van szó, akkor azt veszel, amit csak akarsz nemhogy majd valaki is még szóljon bele.
2014. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
androiddal sose leszel elégedett sajna, szar a szoftver
2014. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az androidos és a nem túl drága kifejezés említése egy mondatban rossz ómen egy készülékre nézve.
2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi neked a nem túl drága? Kb hány ezer forint?
2014. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
40-50 ezer
2014. nov. 12. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Alcatel Pop C7-est vegyél. Olcsó, de jó erős. De a 7041X-es verziót, abban van 1Gb ram. Vodánál kapni. A te pénzed, arra költöd amire akarod, ez a véleményem. Ha nem tetszik nekik, így jártak.
2014. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és lehetőleg első kamerás
2014. nov. 13. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Van rajta az is
2014. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!