Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell futtatni a telefonon...

Hogy kell futtatni a telefonon a CyanogenMod-ot?

Figyelt kérdés
LE töltöttem telefonra és gépre is ezt az alkalmazást csatlakoztattam a géphez a telefont és nem csinál semmit folyamatosan az az ablak van kint amit legelőször adott ki mit csináljak ?

2014. nov. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

1) Bootloadert nyitni kell

2) Custom recovery telepítése

3) Telefonra felmásolod a CM-et és a Gapps-et is

4) Custom recovery-ből flasheled a romot és a gappset

5) Újraindítod, kész vagy

2014. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előző írja. Bár van olyan CM amibe már bele van integrálva a Gapps, mondjuk azok asszem unofficialosak.
2014. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm köszi szépen a kommenteket dee kicsit tudnál többet segíteni ? mert konkrétan amit le írtál az nekem a nagy része kínai
2014. nov. 11. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden telefonon más, ha megy az angol akkor az XDA fórumait ajánlanám, minden telefonnak van külön kategóriája, ahol leírják az alapokat. Bár sokszor nem valami érthetően fogalmaznak, legalábbis laikusoknak kevésbé érthető, de ha megírod a telefonod típusát akkor talán tudok segíteni (attól függ mennyire nehézkes, mert valamelyik telefonnál nagyon hosszú folyamat, és arra nem lenne időm).
2014. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s advance
2014. nov. 12. 05:33
 6/6 Lor_X válasza:
Szia! Én androidfejlesztő vagyok! Meig CyanogenMod-ot szeretnéd telepíteni? Merthát van CM10, CM11 stb.
2015. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!