Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-re érdemes telepíten...

Iphone 5s-re érdemes telepíteni az ios 8-at?

Figyelt kérdés
Most ios 7 van rajta, talán 7.1.2 ha van ilyen. Megéri telepíteni az újat? Miben lesz más a telefon ha telepítem a nyolcat?

2014. nov. 11. 21:59
 1/7 anonim válasza:
0%
Fel ne tedd,szar!
2014. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok újdonságot hozott, pl notification centerbe lehet rakni widgeteket, külső billentyűzeteket telepíteni, illetve eleve, nyitottabb a fejlesztők előtt, hogy jobban együttműködő alkalmazásokat írhassanak. (Plusz, hozzáférhetnek a TouchID-hez is, így a jelszóval védhető alkalmazásokat már így is zárhatod.)

Én egyelőre még nem tettem fel, mivel olvasottak alapján még lehetnek vele gondok. Ez az egy éves, hardverrel szorosan összekötött termékciklus árnyoldala... Lehet, hogy kivárom a 8.2-t, bár tableten csak kisebb hülyeségeket tapasztalok, pl kamera néha négyzetesen kezdi el felvenni a videókat.

2014. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,jobb lett az akkuidő.napi 2h használat mellett-csak játék,4napot bírt,és még maradt24%.
2014. nov. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne!!!!

Lehet hogy jobb, de lassabb lesz!

Ezt tapasztaltam....

2014. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal gyorsabb lett.net is,minden.geekbench alatt is gyorsabb lett...
2014. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2014. nov. 18. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma jött ki egy javítás, még gyorsabb lett.
2014. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!