Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható az eBay?

Mennyire megbízható az eBay?

Figyelt kérdés
Innen akarok tokot venni iPhone 5s-re csak bizonytalan vagyok. Tapasztalatok? Rendeltetek már innen?

2014. nov. 12. 17:13
 1/6 Osynho ***** válasza:
Teljesen megbízható! Sokkal inkább, mint sok magyar eladó. PayPal-lal fizess.
2014. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem PayPal-lal fizetek?
2014. nov. 12. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
azzal fizess. egyébként a megbízhatóság erősen függ attól kitől veszed. olyantól vásárolj akinek sok pozitív visszajelzése van.
2014. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Osynho ***** válasza:
Más módot még nem próbáltam, így nem tudom. De nem is értem miért akarnál máshogy fizetni? A paypal ingyenes, gyors és biztonságos.
2014. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
eBayen lehet máshogy is fizetni? Eddig nem tudtam. 45 napos vevővédelem van a PP-nél.
2014. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

"Mennyire megbízható az eBay?"

Az eBay egy online piactér, több százezer eladóval. Az eladó személyétől függ a megbízhatóság, a platform maga az. #3 leírta: olyan eladót keress, a már sok terméken adott túl, és magas az értékelése (95%+). Ekkor már csak a posta marad, mind rizikófaktor.

Tényleg érdemes a PayPalt használni, ezáltal nem kerül semmilyen banki adat az eladóhoz, és védve is vagy elégedetlenség/vita esetén.

2014. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!