Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felugró ablakok a telefon...

Felugró ablakok a telefon menüjéből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan problémám volna, hogy pár napja a telefonom menüjéből reklámok ugranak fel (például ha megakarok nyitni egy appot, vagy ha csak az oldalak között váltok). Kinézetre egy teljes képernyős fekete "ablak", aminek a bal felső sarkába ki van írva, hogy "Ad", a képernyő közepén egy andoid figura jelenik mellette meg valamilyen szöveg (magyarul), ami egy app letöltésére buzdít. Ha rákattintok a letöltésre, akor a play áruházon keresztül elvezet ahhoz a bizonyos apphoz. Eddig csak két különböző app volt, az egyik egy "akkumulátor kímélő", a másik meg valami téma/telefon testre szabós valami.


Tudom, hogy eléggé kesze-kusza, amit leírtam, de jobban nem tudtam körülírni. Appot mostanában nem szedtem le szóval ezért se értem a dolgot.


Most egy órája leszedtem az Airpush detector nevű programot, ami elvileg egy reklám blokkoló, eddig úgy tűnik működik, de azért szeretném megkérdezni, hogy volt már valakivel hasonló vagy esetleg tud valami megoldást a problémámra?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2014. nov. 12. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyet akár egy játék is csinálhat. Valami fut a háttérben ami ezeket a felugró ablakokat előhozza. Ha a playen kívül máshonnét is töltöttél le valamit, akkor akár vírus is lehet.

Ha nem, akkor meg meg kell nézni a futó appokat és azok közül kiszűrni, hogy mi csinálja ezt.

2014. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!