Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be fog lassulni a mobil?

Be fog lassulni a mobil?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy ha a telefonra letöltünk ram törlő programot,és töröljök a ramot akkor be fog lassulni a mobil,mert az android a ramból futtat mindent és ha bezárjuk akkor baj lehet.s5-öm van,3-szor töröltem rajta ramot,mostanában nem csinálom,nem is lassú,de félek hogy attól a 3 alkalomtól be fog lassulni.lehet hogy lett tőle valami baja a mobilomnak?
2014. nov. 13. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Ha a számítógépbe törlődik a memória akkor probléma keletkezik? Nem. Nem lesz semmi baj, nyugodtan töröld.
2014. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A ram ra gondol, nem a tárolásra. És am nem lessz a telónak baja.
2014. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És tudod mi a ram? Random Access Memory.
2014. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy ezek a RAM törlő programok nem igazán jók semmire, és ha lassítani nem is fog rajta, gyorsítani sem fog sokat, ráadásul az aksi időt rövidíti, mivel bezár programokat, amik aztán úgyis elindulnak maguktól.


Ha a szűkös memória miatt lassúnak érzed a telefont, érdemesebb letörölni a felesleges app-okat, kikapcsolni néhány lényegtelen háttérszolgáltatást.

2014. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!