Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez az üzenet? Hol...

Mit jelent ez az üzenet? Hol kell beállítani?

Figyelt kérdés

Az egyik alkalmazásom ezt írja: "Market licenses require Backgrouunts Data enabled. To enable, go to Account and Sync."

Az addig oké, hogy a háttéradatokkal akar valamit, meg hogy engedélyezni kell valamit a "Fiók és szinkronizálás"-ban, de mégis, ezt hol kell keresni? Itt mire kell gondolni? Előre is köszönöm, sügér vagyok az okostelefonhoz. :P (Találtam egy ilyet: [link] , viszont az értelmezése meghaladja az angoltudásom, google fordító pedig nem sokat segít. Ennek van köze az én gondomhoz?)



2014. nov. 13. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen még 2.1-en nekem is kiírta, de emlékeim szerint amikor le okéztam akkor egyből erre a menüpontra vitt és be tudtam állítani. Annyi az egész, hogy van egy olyan felirat, hogy Háttéradatok és mellette egy jelölőnégyzet. Erre kell bökni és akkor ott lesz egy pipa vagy egy pont és kész. A fiók és szinkonizálás menüpont legfelső opciója volt a Háttéradatok.

Azóta volt már droidos telefonom, de 4.x-től nem igazán találkoztam ezzel már.

2014. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem csak egy exit gomb van.
2014. nov. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!