Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino NetPlusz L csomagom...

Domino NetPlusz L csomagom miért nem aktiválódik?

Figyelt kérdés

Bementem Telekomhoz, hogy rakjak a telefonomra 1 GB adatforgalmat (1290ft/hó), de mivel mondta a hölgy, hogy azt a kártyámról vonják le, és nem volt már a kártyámon pénz, ezért rakattam rá 1500ft-ot, amiből majd automatikusan lejön az 1290ft, és aktiválódik a mobilnetem. SMS jött arról, hogy fel lett töltve, és felhívtam a központot, ahol 560ft-ot írtak. Tehát már levonták, csak épp nem kapcsolódik be.

"adatforgalom aktiválása" megnyom, és semmi. Nem nagyon értek ezekhez, nem tudom mit kellene csinálni.

Válaszokat előre is köszi!!



2014. nov. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
APN: internet. Állítsd be. Ne is kérdezd hol kell, elő a használati utasítást.
2014. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában egy telefon újraindítás segít.
2014. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A *102# pedig ingyenes lehetőség az egyenleg lekérdezésére, hívással 60 forint körül van a díja.
2014. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már újraindítottam, és akkor sem volt jó.

Jólvan, átrágom a használatit, köszönöm!

2014. nov. 14. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!