Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lenne még...

GazdagZoli12576 kérdése:

Szerintetek érdemes lenne még IPhone 5S-t vennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont.Egyesek szerint nem lett valami jó az IPhone 6 így arra gondoltam vennék egy 5S-t.Jelenleg 2014 vége felé járunk és hát nem tudom, hogy jó választás lenne-e." évig használnám és jó lenne ha két évig nem nagyon lassulna meg ilyesmi.Gondoltam arra,hogy egy LG G3-at vennék de hát azzal is csak annyi a baj,hogy félek,hogy 1-2 év után lassulna.Szerintetek érdemes lenne megvennem az 5S-t? Vegyek esetleg valami mást?

2014. nov. 13. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5S-el simán lehet még tervezni 2-3 évig gond nélkül(már persze, ha azt beleszámoljuk, hogy előbb-utóbb majd esedékes lenne egy akksicsere, ha valaki intenzíven használja, és minden nap végére 10%-os, akkor azért szerintem olyan másfél év után már érezhető, hogy kevesebbet bír). G3-nak már most se egy fürge telefon, lévén kicsit túlméretezték azt a quadhd kijelzőt a hardverhez képest...
2014. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A G3 LTE-A viszont tökéletes telefon lett, minden iPhone-nál jobb.
2014. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak azt éri meg,a 6 annyival nem tud többet,mint amennyibe kerül.
2014. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen, az LG már most alapból nem egy gyors szerkezet :) Esetleg tudnátok mondani még olyan telefont ami 2 évig normálisan fog működni és nem fog szarakodni?
2014. nov. 15. 01:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Iphone,Nexus.ez a kettő.a többi 1év után laggol(még annyi se).meg a lumiák jók.
2014. nov. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobbak mint a Samsungok vagy akàrmi más.
2014. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De,sokkal.stabilabb,megbízhatóbb.most nem írom le az összes érvet,mert írhatnám órákig...vegyél egyet,100% hogy tetszeni fog,stsbil lesz,gyors.nem fagy be,mint a Samu 0.5-1év után.ez még 5év után se lassul be,3-4évig támogatva is van.
2014. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) Akkor tuti,hogy iphone lesz :)
2014. nov. 15. 17:32
 9/12 anonim válasza:
Én is most fogok venni 5s-t! Nem kell iphone 6 drágábban úgyan azért amit az 5s is tud :D ( max nagyon nagyon nagyon picit gyorsabb néha a 6 ) meg jobban is tetszik az alakja, külseje szerintem szebb mint a 6! nekem 1 hét múlva lesz és ez lesz a legelső iphone-m szóval szerintem te is nyugodtan vegyed ezt :D !
2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért majd az 5S-t egy 6S-re lecserélem jövőre,meg majd a 2.gen Apple Watchot is veszek.
2014. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!