Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP telefonom...

Sony Xperia SP telefonom vízbe esett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ilyenkor ki kell venni az akksit,de ennél a modellnél az nem kivehető,a piros led ha töltőre dugom világít,és úgy látszik kikapcsolni sem tudom mert akkor is villog ha nyomom a kikapcsoló gombot,hátul a reset gombot nyomva is világít tovább.Mit tegyek???? Szerviz???Megtudják csinálni?
2014. nov. 14. 06:20
 1/6 Adamka1119 válasza:
0%
MEGSZÍVTAD! Hehehehe
2014. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem kiveheto, csak olyan amely kicsit tobb munkat igenyel, hogy kivehesd. Ha te nem tudod/mered szetszedni, akkor kerj meg valaki ismerost, aki igen. Szerintem egy probat csak megerne a kiszaritas rendesen. Ha megsem fog menni, akkor sem biztos hogy javithatatlan, csak akkor mar valoszinuleg penzbe fog kerulni, ami nem biztos hogy meg fogja erni.
2014. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mostmár mindegy, hogy kiszeded-e. Ha azonnal kiveszed, akkor van esély, hogy megmenekül, de még akkor sem biztos. Nem szereti a vizet. Javítani nem lesz érdemes, mert annyiért veszel egy újat.
2014. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Keresztet vetni. Mi a bánatnak kapcsolgatod, meg dugod töltőre??? 864 millió helyen le van írva, hogy tilos ezeket.
2014. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alkatrésznek vajon még eladható?
2014. nov. 14. 23:23
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Beázott telefonnal sokat nem ér senki.
2014. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!