Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Le szeretném cserélni a Jelenlegi telefonom. Már mind a 3 nagy rendszerrel volt dolgom, Android-al az Xperia S képében amit gyűlöltem, a Sony nem nagyon optimalizálta a szoftvert, aztán egy iphone 4S-em volt amit imádtam egészen az iOS 7-ig ami iszonyatosan belassította. Most WP-t használok, de nem igazán tetszik...


Két készülék között vacillálok, Nexus 5 vagy iPhone 5.

Az 5.0-ás Android nagyon bejön, próbáltam ismerősöm Nexus 5-jét és nem volt vele semmi gond, teljesen akadásmentes az egész. Nem tudom, hogy megérné-e most iPhone 5-öt venni, 5S-re meg nincs pénzem.


Ki mit venne? :)



2014. nov. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

iPhone 5-öt már felejtsd el. Nem szar készülék, de azért már csak 2+ éves, ami azért érződik rajta. Fut rajta minden, szóval nem arról van szó, de akkor is 2 éves, egy Nexus 5-el fel sem veheti a versenyt.


Nexus 5 sem mai, de az mégiscsak egy évvel újabb, mint az iPhone 5, és meg is látszódik rajta, nem egy kategória a kettő.


Androidot meg addig nem ismerted, amíg nem használtál Nexus 5-öt, az Xperia S-es förtelemhez képest hatalmas meglepetés fog érni.

2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5
2014. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádtam az xperia s-emet, semmi gondom nem volt vele, egyáltalán ne akadt
2014. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!