Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik országban a legolcsóbba...

Melyik országban a legolcsóbbak kártyafüggetlenül a mobiltelefonok?

Figyelt kérdés

leginkább ezek érdekelnének:

-Iphone 5s/5c/5

-Blackberry q10/q5

-Samsung Galaxy S4/S5



2014. nov. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
japán
2014. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és onnan tudnék rendelni?

vagy hogyha szeretnék onnan hozatni akkor honnan rendeljek? egyébként leginkább valami európai országra gondoltam :D

2014. nov. 14. 21:43
 3/4 A kérdező kommentje:
És dubai? ott olcsóbbak a mobilok? csak mert egyik ismerősöm kint él és akkor megkérném hogy postázzon egyet? ja és még egy kérdés: ha külföldről elpostázza nekem valaki arra tesznek vámot vagy valami plusz költséget?
2014. nov. 14. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem USA, ott alapból olcsóbbak az elektronikus készülékek, és az adó is nagyon alacsony (néhány államba meg nincs is).


De ez téged nem érint, rendelni sehonnan sem tudsz, vagy ha igen, az már drágábbra fog kijönni.

2014. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!