Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Galaxy S5?

Iphone 5s vagy Galaxy S5?

Figyelt kérdés

Mind kettő ugyanolyan árkategóriában van, viszont nem tudok dönteni. Eddig egy androidos telefonom volt, 2 éves és most már annyira elképesztően belassult hogy max. telefonálni tudok vele semmi mást.


Szóval egy olyan telefont szeretnék ami gyors,kamerája jó, megbízhatóbb..

A galaxy s5 ben 16mp-es kamera van, míg az iphone 5s ben cask 8.. Szóval azt jelenti hogy-e téren a galaxy s5 a jobb? És az elülső kamera? Azt melyiknek a jobb?

Illetve melyik a stabilabb, gyorsabb, megbízhatóbb?



Előre is köszi!



2014. nov. 14. 21:17
 1/5 anonim válasza:
24%
IPHONEEEEEE mert az 5 év múlva is egy qrva jó telefon lesz de az s5 meg csak egy elvault belassult androidos vacak és már ott lesz csak a többi új samsung mögött
2014. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

én nem vennék androidost már, annyira lelépte az ios, hogy egyszerűen nem vonzó számomra, de nekem már mindenem apple, nem csak a telefon

imac, appletv, ipad, ipod, macbook air


androiddal az a baj hogy nem működik együtt semmivel rendesen

2014. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

a megapixelek nem befolyásolják a képek minőségét.

szerintem is iPhone.

igaz, speciális eset, de ma media marktban néztem az s5-öt, és lógott keze-lába...értem ez alatt, hogy alig sikerült életet lehelni bele, úgy akadozott...:D tudom, más igénybevétel, de szóval ha egy átlag ember is normálisan kihasználná, akkor az is ugyanúgy be fog akadni előbb-utóbb. másrészt ahogy első is mondja, bár túloz, de 2-3 évig simán normális telefon marad az 5S, amikor a s5 már sehol nem lesz...

2014. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
62%
2# válaszoló azért vannak kivételek az androidosok között is.
2014. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%
Azért az S5-öt én nem szólnám le annyira, 1 hónapja használom, és semmi baj nem volt vele, ugyanakkor eszméletlenül gyors, jobban szeretem használni, mint a számítógépem, mert egy pillanat alatt betölt minden. Ez tényleg egy csúcs kategóriás teló.
2014. nov. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!