Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D402 vs. Samsung...

Navon Mizu D402 vs. Samsung Young 2 G130? Melyik a jobb? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mizu........ Ilyen sz@r telót ne vegyél samsung, lg , sanyi,talán még htc, alcatel a többi egy rakat sz@rt se ér ved meg a youngot a samsung nem okozhat csalódást
2014. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az androiddal az a baj hogy alsó-középkategóriába nagyon szarok vannak
2014. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ved meg a youngot a samsung nem okozhat csalódást"


Amennyiben tisztában van vele a kedves vevő, hogy egy foshalmazért adott ki pénzt, úgy valóban nem okoz csalódást.


A Navon mindenben jobb, mint a Young 2, de így 2014 végén már az sem egy nagy eresztés.

Ilyen árkategóriában a Lumia 520 éri meg.

2014. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lumia 520... Winowsos???? Most komolyan??? Az még az androidnál is rosszabb !!
2014. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* vedd
2014. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mégis milyet vegyen droid88?
2014. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már én sem hagyhattam ki hogy írjak ide


Szerintem a Samsung nem jó volt már telefon rossz nem is egy nagyon rövid az élettartamuk, fényképezőgép is volt rossz.

Először drágábbakat vettem 1 év alatt tönkre ment

Fényképezőgép még New York lett véve annak az a baja hogy nem tud rendesen videót fel venni.


Navon meg egy kínai telefon amit nem érdemes megvenni.

Legalábbis én csak azt hallottam hogy nagyon jó. Egy hónap után meg nem bírt kamerázni, nem indít el semmit, nem kapcsol be szervizbe kellett vissza küldeni


Szerintem az Lg, Nokia ami nagyon jó telefon


Ezek már több éve megvannak és nem a legdrágábbak

2014. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gta1414 válasza:
Érdekes nekem navon d402 telefonom van 2 éve és eddig semmi baj nem volt vele. A sok csicska gyökér okoskodik.
2015. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 459-es rab válasza:
Nekem 2 hónapja navon mizu d402 es telóm van az android nagyon jó sebbeség nagyon gyors tárheh jó 2 fügetlen simet sd kártyát haznál a vaku kicsit gyenge de jó a kamera nem a legjobb de elmegy a hangerő átlagos olyan alkalmazás ami tárhelybe belefér aszt mind viszi aku átlagos 20 000 ft ért nem foksz jobbakat találni maksz használtan
2015. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!