Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a 2 és a 4...

Mi a különbség a 2 és a 4 magos telefon között?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A magok száma...
2014. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudásban
2014. nov. 15. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

a legócskább procikból is van 4 magos ami annyit se tud mint egy jó proci 1 maggal

szóval ez nem jelent semmit

2014. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A magok száma nem arányos a tudással...
2014. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Helyesbítenék! nem arányos a tudással, de azért valószínűbb, hogy gyorsabb! Pl.: egy 2 magos 1,7 ghz-es proci (pl.: Qualcomm MSM8960T Snapdragon) gyorsabb, mint egy 4 magos 1,4 ghz-es processzor (pl.: Exynos 4412 Quad) pedig össz. órajelben jócskán több a 4 magos. Ezek a procik telefonokban, táblagépekben szerepelnek. Számítógépeknél ugyanúgy egy (nézzük mai szemmel) egy négy magos Intel processzor azonos kategóriában mindig gyorsabb, mint egy 8 magos AMD, a 6 magos Intel pedig eléggé messze veri a 8 magos AMD-t.

Minden területen érvényes és fontos különbség továbbá, hogy a több magos processzor mindenképp többet fogyaszt.

2014. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na leszavaztak az AMD-sek.. :D Nekik különösen ajánlom a prohardver processzor teszt cikkeit ahol az látható amit én fentebb írtam...a legelismertebb szaksajtó a prohardver és az Ő cikkei után írtam amit írtam, nem azért, mert én azt használom...az AMD-ről is lehet jót írni, pl. hogy olcsóbb, mint az Intel vagy hogy kezeli az 1866 mhz-es ramot...
2014. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!