Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 mini vagy LG G3s?

LG G2 mini vagy LG G3s?

Figyelt kérdés

Terveim szerint 1-2 hónapon belül veszek egy új telefont, mivel a mostani elég sz.r (samsung galaxy ace s5830), már nagyon odavan szegény.

Ez a kettő telefon fogott meg mint külsőre mint belsőre, és annyira nem is drágák, megfizethető ha félreteszek mindig egy kicsit. Igen tudom, hogy a LG G2 és a G3 többet tud de azért az az árán is meglátszik...

Szerintetek melyik? Melyik érné meg jobban?


2014. nov. 15. 10:41
 1/3 Goldenman Hun válasza:

Hasonlítsuk össze:

Az LG G2 maximum egy-két dologban rosszabb, de abban is csak kicsit.

A G3 igaz hogy szebb képet csinál, de a rengeteg pixel mozgatás miatt rengetegszer akadozik, gyorsan lemerül, és nagyon hamar tönkremegy. (legalábbis nekem meg még 5 haveromnak) Szóval inkább G2 ajánlom, mert igaz hogy kicsit (de tényleg kicsit!!) rosszabb egy-két dologban, de hidd el, hogy meg fogsz vele bőven elégedni.

Ja és olcsóbb is. :P Elnézést a helyesírási hibákért, lusta vagyok kijavítani őket. :D

2014. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mármint ezt a mini változatára érted a G2-nek? egyébként köszi a gyors választ :)
2014. nov. 15. 11:20
 3/3 Goldenman Hun válasza:
Nem, a rendes G2 re. Szívesen, máskor is. :)
2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!