Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-t vagy iPhone 6-ot...

Iphone 5s-t vagy iPhone 6-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Vélemények, tippek?

2014. nov. 15. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ez a kérdés előtt állok de én 5s-t fogok mert sokkal szebb és a 6 meg mivel jobb "25°%-al gyorsabb processzor" Hagyjuk már max ha 2-szer annyi RAM lenne benne vagy valami én 5s-t veszek remélem segítettem :D
2014. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megteheted,akkor inkabb a 6. Nekem i5s van,hibatlan es nem kivanom cserelni ,mivel annyival nem nyujt tobbet,amennyivel tobbe kerul ,de ha most keszulnek venni,akkor nyilvan azt valasztanam..
2014. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is 5S-t választanám. nekem az az oka, hogy 4-nél még elég volt nekem a 16 gigás, de a 4S-emet azért cseréltem le, mert azon már nem fértem el(videózás főként). szóval használatfüggő, de én minimum 32 gigásat vennék...ami meg ugye 6-ban nincs...jól kitalálták ezt...én mondjuk ezzel nem tudnék teljeskörűen segíteni, mert én 5S-ből is használtat vennék, 6ból nyilván ez is kevés van...5S mondjuk 150 körül szerintem egy egészen jó ár, a 6 meg jövőre kb. ugyanitt fog tartani...míg mondjuk az 5S jövőre olyan 100-110 körül simán meglesz szerintem, tehát így kevesebbet buknék rajta.
2014. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Iphone 6 ot.Nekem is az van.Nagyobb,Vékonyabb,Gyorsabb is az 5s nél.Azon kivül az Iphone 6 nak nagyon jó tapintása van :D
2014. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, 6 lesz.:3
2014. dec. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!