Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi annyira jó a Lumiákban?

Mi annyira jó a Lumiákban?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy Lumia 920 am, az akkumulátorja kb. bírta fél napot, ha használtam 1 órát, most egy L925-öt használok, de most telt be a pohár, kb. 3 óránként töltőre kell tegyem, pedig wifi, meg minden ki van kapcsolva, és újan volt véve, nagyjából 4 hónapos lehet. De kirándulni nem tudok elmenni ezzel a szarral, 2 órán belül le van merülve, fényképezni se lehet már vele. Aztán az a nagy híres fényképezője, fél órán keresztül kell állítgatni hogy egy normális fotót készítsen, napi szinten indul újra magától, folyton fagy be, forrósodik ki, az összeszerelési minősége is pocsék, recseg. És lehetne mondani hogy egy szar készüléket fogtam ki, de azért már ha 2 őt egymás után, mert a 920 is ilyen volt. De gyakorlatilag a Lumiák akkuja felső kategóriában olyan mint másnak az alsóban...

2014. nov. 15. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
nekem is 925 van, egyaltalan nem olyan mint a tied. Semmi baj nincs vele.
2014. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az akkuja neked mennyit bírja?
2014. nov. 15. 20:06
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is Lumia 925 van, egy napig birja kb., de hasznalom rendesen, ha visszafogottabban van hasznalva akor birja a 2 napot. Nekem meg nem indult ujra magatol sosem . 3honapja van meg.
2014. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

nekem is volt 1020 de egy idegtépő ócska szar az egész wp

eladtam

2014. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
930-am van de már nem sokáig, iOS után a fejemet verem a falba... Alig várom, hogy újra normális telefont használhassak.
2014. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

nem ertem sokan miert utaljak ennyire vagy mifele telefonokat fognak ki, mar egy eve hasznalik egy 720-ast, megy egyszer sem indult ujra, fagyas kb 5-6x volt ugyanaz a jatek miatt

az akksi kibir egy napot siman, caak ki kell kapcsolni a sokg folosleges dolgot benne, telo recsegest meg senkinel se lattam

2014. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Most mert pontoztok le ti eszlenyek? Mert most nektek n valt be , attol masnak tetszhet . Nekem peldaul ez jott be legjobban a 3rendszer kozul, ez a legmegfelelobb az igenyeimnek . A masik ketto rendszerel sincs bajom.
2014. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De még amennyi idegesítő dolog van a rendszerbe az nekem elmegy, mert ennyi van androidba is.. De dobnának már ki egy használható telefont... Mert a 2000 miliamperes akkumulátor tönkre basza az egész telefont... És használhatatlanná teszi az hogy nem bír 1 óránál többet ha játszok.... Alig várom hogy túl adjak rajta... Annó még azért vettem mert a Nokia volt a kedvenc telefon márkám és szerettem volna támogatni őket, de már több microsoft szart nem veszek...
2014. nov. 15. 21:30
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

1 napig szokta, de van amikor kettoig.


Azon meg ne csodalkozz ha lemerul ha jatszol.


Ez amugy is telefon, nem jatekkonzol.

2014. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nokia nem jatekra gyartja a telefonokat, hanem amire valo.


A tobbi is csak erolkodik. Ha jatkera kell akor ott van a Xiaomi Mi3 , Huawei honor 3x, ezeknek elvileg jol kell birniuk jateknal , de itt sem varj 1napos uzemidot sok jateknal.

2014. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!