Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 5 készülékem?

Van egy iphone 5 készülékem?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve meg van és szarakodik neki az érintkezője a töltővel. Lehet még tölteni de attol félek nem sokáig. Egy jó töltővel is próbáltam tölteni de nem segített. Ha ki szeretném cserélni azt a szalagot vagy nem tudom mit az kb mennyibe fájna? Egy másik készülékem iphone 4s törött a kijelzője. Mennyibe kerül egy új kijelző?
2014. nov. 15. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

iphone 4s be kb 15.000 az érintő vagy 10.000 attól függ hol csináltatod és veszed meg, hátlap az már 5k ból bőven megvan.


iphone 5 öt már nem gyártanak de egy szalagkábel kb 20.000 egy olyan készülékbe, bár nem hiszem hogy külön töltőt is cserélnének ilyen módon


én elsőkörben ha még nem tetted, vidd el egy Apple szervízbe megnézetni, ajánlom az iSamurai-t vagy a SPACE Apple Szervíz-et

2014. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!