Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigabyte GSmart Akta A4. Mi a...

Gigabyte GSmart Akta A4. Mi a véleményetek/ tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok feleslegesen sokat írni, két szó az egész: Moto E
2014. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sokkal gyengébb mint A GSmart. a tulajdonságai nem is hasonlítanak.
2014. nov. 16. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik másik Gigabyte mobillal keverhettem, mert most megint megnéztem és jobb, mint amit hittem, de én még így is Moto E-t vennék.

Hogy miért?

- nem egy szar MediaTek SoC-ot raktak bele

- lesz rá szoftverfrissítés, nemsokára a Lollipop-ot is megkapja

- 5"-es kijelzőn a qHD felbontás nagyon kevés, Moto E-nek is ekkora a felbontása, de annak csak 4,3"-es a kijelzője, ott még simán elmegy

- Gigabyte 5"-es kijelzővel és 1800 mAh-es aksival? Ha nem leszel a nap minden percében egy konnektor egy méteres körzetében, akkor hiába lenne minden más téren 10/10-es a telefon (de amúgy sem az), nem tudnád használni

2014. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Összefoglalva:

ha nem is Moto E-t veszel (ami nagy hiba, 35k-ért nincs nála jobb), akkor is ennél a Gigabyte-nál csak jobbat lehet találni

2014. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!