Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a Nokia...

Megéri lecserélni a Nokia Lumia 610 telefonomat LG Optimus L7 vagy L9-re?

Figyelt kérdés

A mostani WP 7-es, amire elég kevés alkalmazás van.. Ez előtt LG-m volt, de elhagytam.. Most gondolkodom azon, hogy újra Androidos legyen.

Mit gondoltok?



2014. nov. 15. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
wp helyett bármi jó
2014. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én most váltottam vissza WP8.1-ről Androidra, de nem vagyok elájulva tőle. Pedig elég jó telefont vettem, nem valami alsó kategóriás vackot. A WP7-ről mondjuk megértem hogy váltani akarsz, de én WP8.1-est vennék inkább. De ha mindenképp androidot akarsz, akkor 1GB RAM a minimum, ezzel az L7 ki is esett. L9-et nem ismerem, de már nem mai darab, frissítések gondolom nem jönnek rá, úgyhogy én olyat se vennék.


Szerintem Lumia 735-öt vegyél.

2014. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Már jó ideje csak és kizárólag Windows Phone 8-ra / 8.1-re írnak alkalmazásokat, ezért van hogy L610-re nem találsz semmi (aminek egyébként mindössze 256 MB RAM memóriája van, tehát a valaha készült leggyengébb Windows Phone). HElyedben én is valami újabb WP-t választanék, a frissítéssel sem lesz gond, tavasszal érkezik a Windows 10 MINDEN WP8-AS TELEFONRA!
2014. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem maradok a WP telónál, a rendszerrel nincs gondom, elég gyors és stabil... Lumia 820 mennyire jó?
2014. nov. 16. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Használtan akarod venni? Mert úgy még akár jó is lehet, újonnan biztos nem érdemes ilyet venni, bár szerintem nem is lehet már kapni.
2014. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, hasznaltan neztem :)
2014. nov. 16. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem rég csöppentem bele a Windows phoneok világába először volt egy iphone 4-em de megvesztem tőle... így el is cseréltem egy galaxy s2-re

amikor azt hittem h ennél jobb telefont nem tudok venni jöttek a hibák...

lefagytak az alkalmazások, fél/háromnegyed év után belassult, betelt a rendszer, nem fogta a GPS-t stb stb...

próbálkoztam átalakított cyanogen módolt rendszerekkel javított rajta de nem hozott megváltást és a gombok is kezdték megadni magukat...

Komoly kérdés volt h ezek után mit vegyek?

Keresetem az van diákként ez egyszerű

de mégse akarok 100,000-nél többet kiadni egy telefonért mert az már drága...

Közben megelégeltem az androidos haverokat h nekik is minden nyűg akadt a telójukkal aztán a blackberry és a nokia között hezitáltam

végüla a nokia mellett döntöttem mert még az is támogatottabb mint a BB meg tetszetősebb is volt

sikerült neten 42000-ért kifognom egy lumia 925-ös modelt (gyári tartozékok nem voltak meg csak a pici adatkábel és kaptam mellé egy samsung töltőegységet füles se járt mellé de hát ha ez az ára annak h ne 50000 legyen hanem csak 42000 akkor nekem nincs bajom vele) kaptam rá másfél év garanciát és nagyon boldogan megvagyunk :-)

Sztem neked bőven megfelelne egy Lumia 530-as is :-)

bár ez igényfüggő

de ár/érték arányban nagyon jó :-)

2014. nov. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon köszönöm a hozzászólásodat! Már ki is néztem egy telefont, szintén használtan és garancia is van rá, szerintem annál maradok (lumia 820) :)
2014. nov. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!