Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40-70ez...

Milyen telefont vegyek 40-70ezerig?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace 4-et néztem ki, mi a véleményetek? Android vagy Windowsphone? (IOS-t azért nem írom mert arra nincs keret)
2014. nov. 16. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Én a windows alaput nem ajánlom,inkább android
2014. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy a nexus 4, (71ezer) azt maga a google gyártja ha jól tudom, jól van összehangolva a szoftver-hardver

2014. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ace 4 egy hulladék, 20 ezret sem ér meg.


Nexus 4 jó lenne, de aksija nagyon rossz, hacsak nem vagy a nap minden pillanatában egy konnektor mellett, akkor rossz választás.


Androidosok közül ennyiért Moto G 4G vagy Moto G 2014 a legjobb. Nagyjából ugyanaz a kettő, különbségek:

- 4G-be van 4G (ki gondolta volna), 2014-be nincs

- 4G 4,5"-es kijelzőjű, 2014 5"-es

- 2014-be fényévekkel jobb kamera van, 4G kamerája közel használhatatlan

- 2014-en előlapi hangszórók vannak


Nagyjából ennyi. Szóval a legnagyobb különbség a 4G megléte vagy hiánya, a kijelzőméret és a kamerában van, ezek alapján dönts.


És ez a két telefon csak 60 ezer, de 60-70k között nincs nála jobb Androidos telefon, szóval csak ez jöhet szóba.


WP sem egy szar rendszer, sőt, kifejezetten jó, csak nekem az alkalmazások hiánya miatt nem jöhet szóba, ha te minden alkalmazást megtalálsz rá, amit csak használnál, akkor nagyon korrekt OS.

2014. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!