Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen bejövő hívások a...

Ismeretlen bejövő hívások a rögzített hívások között. Lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Felraktam egy hívásrögzítő alkalmazást a telefonomra. Androidos telefon. Fent van már pár hete. Elég sok beszélgetésem volt, gondoltam törlök belőle, erre rejtélyes ismeretlen bejövő hívásokat találtam. Rengeteget, fel van véve, ahogy éjszaka alszom, nézem a tv-t, ahogy dolgozok, ahogy szüleimmel,barátaimmal beszélgetek személyesen stb. Ezeket a bejövő hívásokat nem jelzi a telefon csak itt láttam meg. A telefonom mikrofonja készíti a felvételeket. Valaki lehallgat? Mi lehet ez? Találkozott már valaki ilyennel? Hallottam, hogy vannak ilyen programok. Ki ismer ilyeneket? Hogy keressem rajta?

2014. nov. 16. 11:34
 1/8 Tengor ***** válasza:
Mi az alkalmazás neve? Playről tetted fel?
2014. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rec - Hívásrögzítő, igen playről, ingyenes alkalmazás, nincs benne semmi ilyen funkcióra utaló beállítás.
2014. nov. 16. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik app ez? Így nincs a playen.
2014. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Call Recorder - Clever Mobile gyártja
2014. nov. 16. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet, hogy csak simán bugos? Tedd repülőbe a telefont, hogyha akkor is felvesz, akkor bugos.
2014. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
igen, lehallgatnak, mert nagyon fontos ember vagy, kíváncsiak a titkaidra, biztos tönkre akarják tenni a tőzsdét az infókkal amiket megtudnak tőled, omg...
2014. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik neked még nem volt féltékeny párod...
2014. nov. 16. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:

az még adhat okot rá, ha tényleg befolyásos valaki lennél.

ha tegyük fel egy párod által felfogadott magánnyomozó állna a háttérben, az szinte biztos, hogy ilyen módszereket nem tudna bevetni, mert nem tudná elintézni.

2014. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!