Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesznek ilyen készülékek?

Mikor lesznek ilyen készülékek?

Figyelt kérdés

Mikor lesz wp 10-es nokia lumia készülék?

Én most vennék lumia 735-öt, csak nem tudom várjak-e a wp 10-esekre. Most is vártam a 8.1-re, de gondolom a wp 10-esek hosszabb távra kapnak majd támogatást és nem tudom vegyek-e. Persze nem akarok megint hónapokat várni és így az életben telefonom se lesz, tudom. Csak kérdem, hogy érdemes-e még várni.

Mert ugye kijöttek a 8.1-esek, ahol csak most találtam hozzám illőt (735). De mégis filózok.

Szerintetek megvegyem vagy várjak?



2014. nov. 16. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ne evgyél lumiát..sza*..Inkább xperia,vagy iphone,vagy zte,htc,asus,csak ne sza* lumia..
2014. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt megtudod indokolni?
2014. nov. 16. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mikor lesznek az jó kérdés, de eddigi hírek szerint mindegyik wp8-as készülék meg fogja kapni a 10-es változatot valamikor jövő évben. Szóval ha megfelel a 735 akkor vedd meg, aztán majd ha kijön a 10-es frissítés akkor frissítesz.
2014. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy megkapnám rá. csak gondolom egy 10-es op-s rendszer tovább kapja a frissítést, mint a 8.1. Mármint, ha jól tudom 2 évig vannak a szoftver frissítések és ez egy eléggé új készülék. De mégis.. Nem tudom, szerintem így sose lesz telefonom. xd
2014. nov. 16. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

#2


Nem tudja megindokolni, hisz buta ember, ne hallgass rá.

2014. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Nokia Lumia soha, ugyanis már nem létezik a Nokia márkanév.
2014. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor biztos a t-mobile átvert, mert nokia lumia 735. Még létezik a márkanév és a név létezni is fog, csak nem gyárt több terméket. Szóval, amíg nem nézel utána, addig ne írj érdemtelen választ.
2014. nov. 16. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden új mobil a Microsofttól már a Nokia márkanév nélkül jelenik meg, de a meglévő modellekről nem radirozzák le. Az új 535-öst nem hívják Nokiának már.
2014. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reméltem hogy érteni fogod hogy én hogy értettem de hát...inkább nem mondok semmit.
2014. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!