Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont venni de...

Pitykos22 kérdése:

Szeretnék telefont venni de nem tudom hogy milyet. KI is néztem magamnak 2-t:nokia lumia 735 vagy sony xperia m2. Nem tudok választani ezért kérem a segítségeteket. Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
A nokia-hoz adnak vezeték nélküli töltőt (ami nekem nem nagyok kell) a sony-hoz meg fejest (ami viszint jól jönne)A telefont zenehalgatésra,játékra,netezésze használnám.
2014. nov. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A Lumia 735 ajanlom
2014. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért?
2014. nov. 16. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

ne vegyél wp-t, nagyon gány oprendszer

ha rákeresel elolvashatod miket írnak róla, érdemes

2014. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Azert ,mert ezzel a hardverel a Sony nagyon befog lassulni egy ido utan , egyik ismerosomnek van xperia M2-es eleg szepen laggol . Ez a Nokianal nem fog elo fordulni ,mert a Wp sokkal stabilabb.

Ezt mind tapasztalatbol mondom volt 2 androidom is ,es nem voltak valamik , most en is Nokia Lumiat hasznalok teljesen megelegedve.

2014. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mégegyszer nem vennék androidos telefont.

Luma van, semmi lassulás, semmi gond.

Zenére netezésre 1. osztályú, bár a zenelejátszója nem a legtutibb, de hallgatom, nem nézem. Játszani nem nagyon szoktam, de amiket eddig kipróbáltam, tökéletesen ment

2014. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!