Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Hongmi 1s jó? Ma este...

Xiaomi Hongmi 1s jó? Ma este rendelem meg.

Figyelt kérdés

Már pár kérdést kitettem , most fogom feladni a rendelést emag.hu-n. Szóval tuti jó lesz? apám így is ki fog készülni, nem akarok rosszul dönteni, nem olcsó dolog.

[link]



2014. nov. 16. 18:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem adnak hozzá semmit, csak egy kábelt és a töltőfejet.

De ha rendelsz bármilyen tokot hozzá, akkor ahhoz adnak egy fóliát. A legalapabb tokhoz is jár egy sima mezei fólia. Sokra nem jó, de megvédi a kijelzőt, viszont idővel összekarcolódik.

Nekem most xiaomi fólia van rajta, abból még volt kettő a dobozban. Most rendeltem egy tokot abban van mégegy. Szóval az 1+3 fólia elég sokáig elég lesz. Viszont lehet, hogy én is rendelek egy nillint hozzá, mert ez eléggé gyűjti az ujjlenyomatot, a nillkin meg víztaszító bevonattal van ellátva, így az ujjlenyomat sem látszik meg rajta olyan könnyen. Meg elég durván ellenálló is.

2014. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

itt is jár hozzá a fólia? [link]


mert xiaomishop.hu-n nincs hozzá most tok mert modt frissítik az oldalt

2014. nov. 17. 16:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Passz, szerintem nincs hozzá semmi, ráadásul még a postát is felszámolják. Én csakis külföldről rendelek, mert egy ilyen tokot megkapok kb 900-1100Ft-ért, és még fóliát is küldenek hozzá.

Ha meg egy normális márkás tokot akarok, pl a nillkin, akkor az is olcsóbb, mint ez és itt van kb 3 hét alatt.

Ráadásul ha jól látom ennek az oldalán nincs kivágva a gombok helye, hanem ilyen gumis gombok vannak kialakítva.

Azzal elég gázos nyomkodni.

2014. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Itt van ez 375Ft kb az ára

[link]


Ehhez mondjuk nincs fólia, viszont jóval olcsóbb.

2014. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

a nillkin hol márkás már? :DDDD

az egy utolsó fos kínai fólia

2014. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ma 18:45

Mi van? Te is jó hülye vagy a témához. Eleve tokról van szó nem fóliáról. Másrészt meg milyen sima fólia te idióta?? De ha már "fólia", akkor meg 9H-s a keménysége? Tudod te mit jelent az???

De ha lenne eszed, akkor legalább a youtube-on szétnéznél te szerencsétlen szellemi nyomorék.

https://www.youtube.com/watch?v=0bL6bYqD52Y

2014. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne a vége, ha egy tok+fóliát rendelek? Szállítás, vám, stb.
2014. nov. 17. 19:44
 18/24 A kérdező kommentje:
Amúgy az y300-amon sincs kivágva a gomb helye, és így sokkal jobb szerintem :)
2014. nov. 17. 19:45
 19/24 anonim ***** válasza:

áfa vám az nincs

Kb 3500-4500 a nillkin tok meg egy ilyen fólia.

Persze tokból rengeteg jó minőség van még.

Aixuan, imak, vpower, pudini, ranvoo stb.

Van olyan amit a hátlap helyett kell feltenni.

Ha neked jobban tetszik a rejtett gombos akkor rendelj olyat. van olyan is szép számmal.

2014. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Van rá ütésálló tok?
2014. nov. 18. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!