Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet úgy androidra software-t...

Boby21 kérdése:

Lehet úgy androidra software-t frissíteni hogy a kijelzőn semmit nem lehet látni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 21:18
 1/10 Tengor ***** válasza:
Bizonyos esetekben lehet. Bár mondjuk mi értelme van, ha utána továbbra sem fogsz látni semmit?
2014. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi lenne az a bizonyos eset? Értelme az lenne hogy a kijelzőmnek semmi baja nincs. Nem ütöttem meg avgy ejtettem le,és egyik napról a másikra nincs kép. Van olyan is,hogy visszajön a kép és minden fasza kb 5 percig,utána megint semmi. A telefon működik,feltudom venni ha hívnak,az érintő mindenre reagál,csak ez a bajom,és úgy gondolom nem hardware-es a hiba hanem software-s.
2014. nov. 16. 23:31
 3/10 Saavedro ***** válasza:

Attól, hogy gondolod, attól még simán lehet hardveres, sőt...


Garanciális?

2014. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ez gyári ROMon történik, akkor minimálisan kis esélyét látom, hogy szoftveres hiba lenne. Mondják ugye, hogy instabil, meg trehányul összerakott rendszer a droid, de ha nem kínai klón telefonod van, akkor ez nem történhetne meg. Ha gari van, inkább vidd szervizbe.

Ha nincs, próbáld meg a szoftvercserét (azért hátha).

2014. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs garancia,ha lenne nem szenvednék vele. Hogy tudom cserélni rajta az androidot? A romot már leszedtem ami kell hozzá,csak telefonon még soha nem cseréltem rendszert és nem tudom mi a menete.
2014. nov. 18. 09:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Saavedro,úgy vagyok vele vagy segít a rom csere vagy kuka,ha hardware-s a hiba nem javíttatom.
2014. nov. 18. 09:15
 7/10 Tengor ***** válasza:
Először is nem ártana tudni, hogy milyen telefonról van szó, és hogy milyen módokon lehet frissíteni...
2014. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Thl W5
2014. nov. 18. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem támadt, hogy át vagyunk verve. Lehetetlen, hogy egy thl ennyire "kínai" legyen. Biztos nem állítgattál valamit rajta, vagy verted oda valamihez/leejtetted?
2014. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha így lett volna nem írtam volna azt,hogy semmi ilyen nem történt. Rendesen működött,letettem az asztalra,majd mikor fel akartam legközelebb oldani már nem volt kép. Ha jól tudom a THL nem 1 gagyi kínai vacak pedig. :/
2014. nov. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!