Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s white olcsón?

Iphone 5s white olcsón?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretnék egy Iphone 5s white mobiltelefont de sajnos nincs rá pénzem.Szegények vagyunk.A szüleim elváltak és anya nem dolgozik. A nagyszüleim segítenek nekünk.Már régóta keresgélek de nincs semmi mert ezek a mobilok 500 euró körül vannak,de nekem maximum 200 euró lenne megfelelő(még az is túl sok).Úgy elvagyok keseredve.Miért pont mi?Miért kell ilyen szegényen élnünk?Csak erre a drága telefonra vágyom,valaki todna segíteni?Tudtok ezt a mobilt ilyen árban?Köszönöm válaszaitokat előre is.
2014. nov. 17. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér.

Attól még hogy lesz egy drága mobilod még nem leszel menő.

2014. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom jól.Mindenki elítél azért mert ezt a mobilt szeretném.Tudom jól hogy ne legyek nagyravágyó es becsuljem amim van mert ilyenek az anygagi korulmenyeim.De most mit csinaljak ha egyszer ezt a draga telefont szeretnem annnyiraaaaaaa.es bele kell nyugodnom hogy nem lehet mert nincs ra.olyan rossz.
2014. nov. 17. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni. Nőj fel! Más embernek sincs meg mindene.
2014. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra vagyok kíváncsi.Ha nem tudsz semmi jót mondani akkor ne írj semmit.Ilyenekre nincs időm.
2014. nov. 17. 19:29
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Miért, hova sietsz? Nyilván nem iPhone-ért ahogy olvasom...
2014. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor igyekezzél úgy, hogy tanulj, aztán szerezz jól fizető állást, és majd megtudod venni. 200ból ne akarj ájfont venni.
2014. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez van.Én is szeretnék egy Hennessey Venom GT-Bugatti Veyron-Lamborghini Aventador triót a garázsomba de ha 150 évig dolgoznék se lenne meg a pénz.Tanulj hogy neked jobb életed legyen és egy jó munkahelyed.Többet nem tudunk javasolni.
2014. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem találsz 5s-t. Ha valahol mégis látsz, az biztosan átverés. Tehát tegyél le róla, mert pórul jársz.

Egy megjegyzés: ha neked az jelenti a szegénységet, hogy 200 euród van telefonra, akkor tartsd magad szerencsésnek. Demagógiának tűnik, de sokaknak tényleg az élelmiszerek beszerzése is problémát jelent.

2014. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aga.24 50 valamennyi ezer a 16gb-os
2017. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!