Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e lehetőség a egy TMH...

Van-e lehetőség a egy TMH típusú Xperia E unlock-olására?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy fizetős megoldásra nem vagyok vevő, bármi más megoldás jöhet.

Sok hasonló kérdést olvastam már és egyiknél sem volt semmilyen megoldás rá (a not allowed típusúakra).

Mostanában olvastam a neten, hogy az egészet a Brandelés okozza.

Erre megoldásként azt találtam, hogy egy generic ftf-et kellene beszerezni és flashelni a flashtool-al.

Sőt volt olyan megoldás is hogy egy nyitható telefon TA mentését flashtool-al flashelni a zártra.

Egyébként ez az egész miért jó a T-Mobil-nak?



2014. nov. 17. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőség.


Hiába flasheled fel a World_Generic változatod, a TA partíció tartalma változatlan marad. Márpedig ez felelős többek között a bootloaderért is.


A TA partíció lecserélését meg el sem fogod tudni kezdeni. Bár ez még a jobbik eset. Tudni illik, ha egy másik telefon TA-ját teszed a sajátodra, az azonnali hardbrick, amin nem segít semmi.


De van egy jó hírem is: Ezt még fizetősen sem tudod megoldani ezzel az alaplappal. Ez az opció a régebbi 2011-es Xperiák kiváltsága volt anno.

2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehetetlen... kár akkor viszont megy a kukába mert ez a telefon egy hulladék ezzel az OS-sal
2015. jan. 11. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Add el valakinek.
2015. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!