Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az ogy Samsung...

Iviivi75 kérdése:

Miért van az ogy Samsung Gti-8350 kártyafüggeteln telefon véletlenszerűen újraindul? Viszont ha a repülőgép uzemmód be van kapcsolva, akkor viszont soha. Ha van benne sim kártya ha nincs akkor is ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 10:04
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
Próbáld még meg azt, hogy repülőgép módban bekapcsolod a wifit. Ha akkor is csinálni fogja, megvan a hunyó. A Samsungoknál itt-ott előfordul bug a wifi szoftverében.
2014. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva a wifi,nem indul ujra. De ha kikapcsolom a repülés üzemmódot,újraindul
2014. nov. 18. 13:54
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Hát, így még lehet rom- és hardverhiba is.

Ejj, ha legalább rootolt telód lenne recoveryvel, lenne ötletem dögivel.

Így a gyári visszaállításnál nincs jobb ötletem, az meg ugyebár kissé macerás, mert utána telepíthetsz újra mindent. Ha felteszel egy backup alakalmazást és azzal lementesz előtte, akkor kényelmesebb, meg persze a google szinkronizálás is kéne.

2014. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
Ha nem a legfrissebb romod van rajta, akkor előtte megérne egy próbát a szoftverfrissítés is, hátha meggyógyul.
2014. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
Ugye gyári független, nem valami utóólag mókolt?
2014. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,gyári független. Próbáltam frissítésel,de nem nagy sikerrel. Windows-os telefon.
2014. nov. 18. 14:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyári vissza állitással sem javult meg.
2014. nov. 18. 14:14
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

Hát igen, androidnál azért lehetne itt játszani.

Közben találtam valamit, úgy néz ki, másnak is volt hasonló problémája, Omnia 7 telónál is, nem csak a W-nél, mégpedig az utolsó sw-frissítése óta. Lehet, hogy hibás frissítés az ok.

Érdemes lenne beregisztrálnod az ITcafé oldalra és ott érdeklődni, vannak guruk ott dögivel.

2014. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az előző tulaj ugytudom frissítette. Vissza lehet ezt állítani valahogy? Köszönöm a segítséget!
2014. nov. 18. 14:21
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Hát a downgrade WP területen nekem nem valami rutinos terület. Kis guglizás és tutira találsz valamit. Vagy, mint írtam, kis olvasgatás az ITcafén, kis angol tudással meg az XDA Developers oldalán.
2014. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!